MASMLG26AE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMLG26AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
Fitxak: MASMLG26AE3.pdf
  • Mezua
MASMLG26AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMLG26AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10945 pcs Datuen fitxa MASMLG26AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.9V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMLG (DO-215AB)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AB, SMC Gull Wing Beste izenak 1086-6277
1086-6277-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.2A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MASMLG28A/TR
MASMLG28A/TR
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: HI REL TVS
Stockean: 11157 pcs
Deskarga: MASMLG28A/TR.pdf
RFQ
MASMLG26A
MASMLG26A
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB