MASMLG22AE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMLG22AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Fitxak: MASMLG22AE3.pdf
  • Mezua
MASMLG22AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMLG22AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10019 pcs Datuen fitxa MASMLG22AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 22V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 35.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 24.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMLG (DO-215AB)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AB, SMC Gull Wing Beste izenak 1086-6269
1086-6269-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84.4A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MASMLG20CAE3
MASMLG20CAE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB
Stockean: 9306 pcs
Deskarga: MASMLG20CAE3.pdf
RFQ
MASMLG22A
MASMLG22A
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB