MASMLG22A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMLG22A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Fitxak: MASMLG22A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
119 pcs
  • Mezua
MASMLG22Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMLG22A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10169 pcs Datuen fitxa MASMLG22A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 22V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 35.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 24.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMLG (DO-215AB)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AB, SMC Gull Wing Beste izenak 1086-6268
1086-6268-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84.4A Edukiera @ maiztasuna -