M1.5KE300A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M1.5KE300A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 256V 414V CASE-1
Fitxak: M1.5KE300A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
M1.5KE300Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M1.5KE300A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 256V 414V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5122 pcs Datuen fitxa M1.5KE300A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 256V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 414V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 285V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial Beste izenak 1086-3188
1086-3188-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A Edukiera @ maiztasuna -