M1.5KE250CAE3
MicrosemiMicrosemi
M1.5KE250CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M1.5KE250CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 214V 344V CASE-1
Fitxak: M1.5KE250CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
M1.5KE250CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M1.5KE250CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 214V 344V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14760 pcs Datuen fitxa M1.5KE250CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 214V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 344V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 237V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-3183
1086-3183-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A