JANTXV1N5639A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JANTXV1N5639A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 15.3V 25.2V DO13
Fitxak: JANTXV1N5639A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JANTXV1N5639Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JANTXV1N5639A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 15.3V 25.2V DO13 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5120 pcs Datuen fitxa JANTXV1N5639A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 15.3V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 25.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-13 (DO-202AA)
Series Military, MIL-PRF-19500/500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-13 Beste izenak 1086-15789
1086-15789-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 59.5A Edukiera @ maiztasuna -