JANTXV1N5637A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JANTXV1N5637A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12.8V 21.2V DO13
Fitxak: JANTXV1N5637A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JANTXV1N5637Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JANTXV1N5637A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 12.8V 21.2V DO13 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7043 pcs Datuen fitxa JANTXV1N5637A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12.8V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 21.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-13 (DO-202AA)
Series Military, MIL-PRF-19500/500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-13 Beste izenak 1086-15785
1086-15785-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71A Edukiera @ maiztasuna -