APTGT300A170D3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTGT300A170D3G
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D3
Fitxak: 1.APTGT300A170D3G.pdf2.APTGT300A170D3G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 627 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
APTGT300A170D3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTGT300A170D3G fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 627 pcs Datuen fitxa 1.APTGT300A170D3G.pdf2.APTGT300A170D3G.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 300A
Hornitzaileen gailuen paketea D3 Series -
Energia - Max 1470W Pakete / kasua D-3 Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistororea No
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 26nF @ 25V
Sarrerako Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700V 530A 1470W Chassis Mount D3 Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 8mA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 530A konfigurazioa Half Bridge