APTGT300A120G
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTGT300A120G
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG SP6
Fitxak: 1.APTGT300A120G.pdf2.APTGT300A120G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 741 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 741 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
APTGT300A120Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTGT300A120G fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG SP6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 741 pcs Datuen fitxa 1.APTGT300A120G.pdf2.APTGT300A120G.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 300A
Hornitzaileen gailuen paketea SP6 Series -
Energia - Max 1380W Pakete / kasua SP6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistororea No
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 21nF @ 25V
Sarrerako Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 420A 1380W Chassis Mount SP6 Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 500µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 420A konfigurazioa Half Bridge