APT40DQ60BG
MicrosemiMicrosemi
APT40DQ60BG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APT40DQ60BG
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 600V 40A TO247
Fitxak: 1.APT40DQ60BG.pdf2.APT40DQ60BG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
APT40DQ60BGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APT40DQ60BG fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE GEN PURP 600V 40A TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32796 pcs Datuen fitxa 1.APT40DQ60BG.pdf2.APT40DQ60BG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 2.4V @ 40A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 [B] Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 25ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-247-2
Beste izenak APT40DQ60BGMI
APT40DQ60BGMI-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 600V 40A Through Hole TO-247 [B] Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 25µA @ 600V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 40A Capacitance @ Vr, F -