APT40DQ120BG
MicrosemiMicrosemi
APT40DQ120BG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APT40DQ120BG
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 1.2KV 40A TO247
Fitxak: 1.APT40DQ120BG.pdf2.APT40DQ120BG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
APT40DQ120BGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APT40DQ120BG fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE GEN PURP 1.2KV 40A TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23079 pcs Datuen fitxa 1.APT40DQ120BG.pdf2.APT40DQ120BG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 3.3V @ 40A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 1200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 [B] Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 350ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-247-2
Beste izenak APT40DQ120BGMI
APT40DQ120BGMI-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 1200V 40A Through Hole TO-247 [B] Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 1200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 40A Capacitance @ Vr, F -