5KP90E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP90E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 90V 160V P600
Fitxak: 5KP90E3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
5KP90E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP90E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 90V 160V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51976 pcs Datuen fitxa 5KP90E3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 90V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 160V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 100V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31.3A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua 5KP90
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP90CA-TP
5KP90CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V R-6
Stockean: 57227 pcs
Deskarga: 5KP90CA-TP.pdf
RFQ
5KP90CA-HR
5KP90CA-HR
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 90VWM 146VC AXIAL
Stockean: 7816 pcs
Deskarga:
RFQ
5KP90C
5KP90C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 90V 153.3V P600