5KP90CA-HRA
5KP90CA-HRA
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 90VWM 146VC AXIAL
Stockean: 7512 pcs
Deskarga: 5KP90CA-HRA.pdf
RFQ
5KP90CA-G
5KP90CA-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V R-6
Stockean: 66352 pcs
Deskarga: 5KP90CA-G.pdf
RFQ
5KP90CA-B
5KP90CA-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V P600
Deskarga: 5KP90CA-B.pdf
5KP90C
5KP90C
deskribapena: TVS DIODE 90V 153.3V P600
Deskarga: 5KP90C.pdf
5KP90C-B
5KP90C-B
Deskarga:
5KP90E3/TR13
5KP90E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 90V 160V P600
Deskarga: 5KP90E3/TR13.pdf
5KP90CA
5KP90CA