5KP45CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP45CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V P600
Fitxak: 5KP45CAE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
5KP45CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP45CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55659 pcs Datuen fitxa 5KP45CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 72.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 50V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 68.8A Edukiera @ maiztasuna -