5KP45CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP45CA-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP45CA-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V P600
Fitxak: 5KP45CA-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
5KP45CA-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP45CA-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45642 pcs Datuen fitxa 5KP45CA-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 72.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 50V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 5KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 70.2A Edukiera @ maiztasuna -