5KP20E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP20E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20V 35.8V P600
Fitxak: 5KP20E3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
5KP20E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP20E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 20V 35.8V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56722 pcs Datuen fitxa 5KP20E3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 35.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 140A