5KP210A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP210A-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP210A-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 210V 349.5V P600
Fitxak: 5KP210A-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
5KP210A-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP210A-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 210V 349.5V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31477 pcs Datuen fitxa 5KP210A-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 210V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 349.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 233V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 5KP Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP20HE3/54
5KP20HE3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 20V 35.8V P600
Stockean: 4039 pcs
Deskarga: 5KP20HE3/54.pdf
RFQ
5KP210A
5KP210A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 210V 349.5V P600
Stockean: 40179 pcs
Deskarga: 5KP210A.pdf
RFQ
5KP20HE3/73
5KP20HE3/73
Deskarga: 5KP20HE3/73.pdf
5KP210
5KP210
deskribapena: TVS DIODE 210V 366.98V P600