30KPA58E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA58E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V P600
Fitxak: 30KPA58E3/TR13.pdf
  • Mezua
30KPA58E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA58E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 58V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5015 pcs Datuen fitxa 30KPA58E3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 61.07V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)