30KPA60A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA60A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30KPA60A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 60V 102V P600
Fitxak: 30KPA60A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
30KPA60Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30KPA60A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 60V 102V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8330 pcs Datuen fitxa 30KPA60A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 60V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 102V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 67V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 30KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 30KPA60A-ND
30KPA60ATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 297.1A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
30KPA58E3/TR13
30KPA58E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 58V P600
Stockean: 5015 pcs
Deskarga: 30KPA58E3/TR13.pdf
RFQ
30KPA60A-HR
30KPA60A-HR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 60V 102V P600