15KPA28E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA28E3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28V P600
Fitxak: 15KPA28E3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
15KPA28E3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA28E3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 28V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8972 pcs Datuen fitxa 15KPA28E3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 29.48V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)