15KPA30A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA30A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA30A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 30V 50.7V P600
Fitxak: 15KPA30A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
15KPA30Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA30A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 30V 50.7V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17210 pcs Datuen fitxa 15KPA30A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 30V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 50.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 33.51V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 15KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 15KPA30A-ND
15KPA30ATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 297.8A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KPA30A-HRA
15KPA30A-HRA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 30V 50.7V P600
Stockean: 5925 pcs
Deskarga:
RFQ
15KPA28CATR
15KPA28CATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: TVS DIODE 28V 47.5V P600
Stockean: 57944 pcs
Deskarga: 15KPA28CATR.pdf
RFQ
15KPA30ATR
15KPA30ATR
Deskarga: 15KPA30ATR.pdf
15KPA30-B
15KPA30-B
deskribapena: TVS DIODE 30V 53.24V P600
Deskarga: 15KPA30-B.pdf
15KPA30AE3/TR13
15KPA30AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Deskarga: 15KPA30AE3/TR13.pdf
15KPA30
15KPA30
Deskarga: 15KPA30.pdf
15KPA28CE3/TR13
15KPA28CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 28V P600
Deskarga: 15KPA28CE3/TR13.pdf
15KPA30A-HR
15KPA30A-HR
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 30VWM 50.7VC AXIAL
Deskarga:
15KPA30A-B
15KPA30A-B