SMCJ1.5KE7.5A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ1.5KE7.5A-TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ1.5KE7.5A-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 6.4V 11.3V DO214AB
Fitxak: SMCJ1.5KE7.5A-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMCJ1.5KE7.5A-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ1.5KE7.5A-TP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena TVS DIODE 6.4V 11.3V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121261 pcs Datuen fitxa SMCJ1.5KE7.5A-TP.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 6.4V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 11.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 7.13V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak SMCJ1.5KE7.5A-TPMSCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 134.5A Edukiera @ maiztasuna -