SMCJ1.5KE6.8A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ1.5KE6.8A-TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ1.5KE6.8A-TP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AB
Fitxak: SMCJ1.5KE6.8A-TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ1.5KE6.8A-TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ1.5KE6.8A-TP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 450120 pcs Datuen fitxa SMCJ1.5KE6.8A-TP.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 5.8V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 10.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 6.45V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMC)
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak SMCJ1.5KE6.8A-TPMSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 144.8A Edukiera @ maiztasuna -