GBU10M-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBU10M-BP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GBU10M-BP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena BRIDGE RECTIFIER 10A 1000V GBU
Fitxak: GBU10M-BP.pdf
  • Mezua
GBU10M-BPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GBU10M-BP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena BRIDGE RECTIFIER 10A 1000V GBU Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73816 pcs Datuen fitxa GBU10M-BP.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 1kV Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 5A
Teknologia Standard Hornitzaileen gailuen paketea GBU
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SIP, GBU Beste izenak GBU10M-BPMS
GBU10MBP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Single Phase Deskribapen zehatza Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Through Hole GBU
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1000V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 10A