GBU10K-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
GBU10K-BP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GBU10K-BP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena BRIDGE RECTIFIER 10A 800V GBU
Fitxak: GBU10K-BP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
GBU10K-BPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GBU10K-BP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena BRIDGE RECTIFIER 10A 800V GBU Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66402 pcs Datuen fitxa GBU10K-BP.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 800V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 5A
Teknologia Standard Hornitzaileen gailuen paketea GBU
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 4-SIP, GBU Beste izenak GBU10K-BPMS
GBU10KBP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Single Phase Deskribapen zehatza Bridge Rectifier Single Phase Standard 800V Through Hole GBU
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 800V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 10A
Oinarriaren zati kopurua GBU10
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GBU10M
GBU10M
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE BRIDGE 1000V 10A GBU
Stockean: 140566 pcs
Deskarga: GBU10M.pdf
RFQ
GBU10K
GBU10K
deskribapena: DIODE BRIDGE 800V 10A GBU
Stockean: 136052 pcs
Deskarga: GBU10K.pdf
RFQ
GBU1501TB
GBU1501TB
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: BRIDGE RECT 1PHASE 100V 15A GBU
Deskarga: GBU1501TB.pdf
GBU10J-BP
GBU10J-BP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: BRIDGE RECTIFIER 10A 600V GBU
Deskarga: GBU10J-BP.pdf
GBU10G
GBU10G
deskribapena: DIODE BRIDGE 400V 10A GBU
Deskarga: GBU10G.pdf
GBU10J
GBU10J
deskribapena: DIODE BRIDGE 600V 10A GBU