1N4004-N-2-4-AP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1N4004-N-2-4-AP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N4004-N-2-4-AP
Fabrikatzaileak / Marka: Micro Commercial Components (MCC)
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 400V 1A DO-41
Fitxak:
  • Mezua
1N4004-N-2-4-APren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N4004-N-2-4-AP fabrikatzailea Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena DIODE GEN PURP 400V 1A DO-41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5844 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-41 Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial Beste izenak 1N4004-N-2-4-APMS
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 400V 1A (DC) Through Hole DO-41
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 400V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A (DC)
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz