1N4004AT-82
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
1N4004AT-82 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1N4004AT-82
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 400V 1A DO41
Fitxak:
  • Mezua
1N4004AT-82ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1N4004AT-82 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE GEN PURP 400V 1A DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7073 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-41 Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 400V 1A Through Hole DO-41 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 400V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -