SST26VF064B-104I/MN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26VF064B-104I/MN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SST26VF064B-104I/MN
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 64M SPI 104MHZ 8WDFN
Fitxak: SST26VF064B-104I/MN.pdf
  • Mezua
SST26VF064B-104I/MNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SST26VF064B-104I/MN fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FLASH 64M SPI 104MHZ 8WDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36116 pcs Datuen fitxa SST26VF064B-104I/MN.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 1.5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 8-WDFN (6x8)
Series SST26 SQI® Packaging Tray
Pakete / kasua 8-WDFN Exposed Pad Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 64Mb (8M x 8)
Memoria interfazea SPI - Quad I/O Memoria formatua FLASH
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza FLASH Memory IC 64Mb (8M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-WDFN (6x8)
Erlojuaren maiztasuna 104MHz Oinarriaren zati kopurua SST26VF064