SST26VF032BT-104I/SM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SST26VF032BT-104I/SM
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 32M SPI 104MHZ 8SOIJ
Fitxak: SST26VF032BT-104I/SM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
  • Mezua
SST26VF032BT-104I/SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SST26VF032BT-104I/SM fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FLASH 32M SPI 104MHZ 8SOIJ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59493 pcs Datuen fitxa SST26VF032BT-104I/SM.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 1.5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIJ
Series SST26 SQI® Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Beste izenak SST26VF032BT-104I/SMCT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 32Mb (4M x 8) Memoria interfazea SPI - Quad I/O
Memoria formatua FLASH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza FLASH Memory IC 32Mb (4M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-SOIJ Erlojuaren maiztasuna 104MHz