SST26VF016B-104I/UB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SST26VF016B-104I/UB
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8USON
Fitxak:
  • Mezua
SST26VF016B-104I/UBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SST26VF016B-104I/UB fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8USON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5013 pcs Datuen fitxa
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 1.5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 8-USON (4x3)
Series SST26 SQI® Packaging Tube
Pakete / kasua - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 16Mb (2M x 8)
Memoria interfazea SPI - Quad I/O Memoria formatua FLASH
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-USON (4x3)
Erlojuaren maiztasuna 104MHz Oinarriaren zati kopurua SST26VF016