SST26VF016B-104I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST26VF016B-104I/SN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SST26VF016B-104I/SN
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8SOIC
Fitxak: SST26VF016B-104I/SN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
SST26VF016B-104I/SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SST26VF016B-104I/SN fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FLASH 16M SPI 104MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71167 pcs Datuen fitxa SST26VF016B-104I/SN.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 1.5ms Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series SST26 SQI® Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 16Mb (2M x 8)
Memoria interfazea SPI - Quad I/O Memoria formatua FLASH
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI - Quad I/O 104MHz 8-SOIC
Erlojuaren maiztasuna 104MHz Oinarriaren zati kopurua SST26VF016