SST25VF016B-50-4I-S2AF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SST25VF016B-50-4I-S2AF
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8SOIC
Fitxak: 1.SST25VF016B-50-4I-S2AF.pdf2.SST25VF016B-50-4I-S2AF.pdf3.SST25VF016B-50-4I-S2AF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
SST25VF016B-50-4I-S2AFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SST25VF016B-50-4I-S2AF fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 10µs Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC
Series SST25 Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Beste izenak SST25VF016B504IS2AF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 16Mb (2M x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua FLASH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI 50MHz 8-SOIC Erlojuaren maiztasuna 50MHz
Oinarriaren zati kopurua SST25VF016B
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SST25VF016B-75-4I-QAF
SST25VF016B-75-4I-QAF
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: IC FLASH 16M SPI 80MHZ 8WSON
Stockean: 5299 pcs
Deskarga: SST25VF016B-75-4I-QAF.pdf
RFQ
SST25VF016B-50-4I-S2AF-T
SST25VF016B-50-4I-S2AF-T
deskribapena: IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8SOIC