SST25VF016B-50-4I-QAF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF016B-50-4I-QAF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SST25VF016B-50-4I-QAF
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8WSON
Fitxak: 1.SST25VF016B-50-4I-QAF.pdf2.SST25VF016B-50-4I-QAF.pdf3.SST25VF016B-50-4I-QAF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
SST25VF016B-50-4I-QAFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SST25VF016B-50-4I-QAF fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC FLASH 16M SPI 50MHZ 8WSON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 10µs Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologia FLASH Hornitzaileen gailuen paketea 8-WSON (5x6)
Series SST25 Packaging Tube
Pakete / kasua 8-WDFN Exposed Pad Beste izenak SST25VF016B504IQAF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 16Mb (2M x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua FLASH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza FLASH Memory IC 16Mb (2M x 8) SPI 50MHz 8-WSON (5x6) Erlojuaren maiztasuna 50MHz