PIC32MM0016GPL036-E/M2
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0016GPL036-E/M2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC32MM0016GPL036-E/M2
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena 16KB FLASH, 4KB RAM, 79 COREMARK
Fitxak: 1.PIC32MM0016GPL036-E/M2.pdf2.PIC32MM0016GPL036-E/M2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
490 pcs
  • Mezua
PIC32MM0016GPL036-E/M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC32MM0016GPL036-E/M2 fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena 16KB FLASH, 4KB RAM, 79 COREMARK Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 82946 pcs Datuen fitxa 1.PIC32MM0016GPL036-E/M2.pdf2.PIC32MM0016GPL036-E/M2.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 36-SQFN (6x6)
Abiadura 25MHz Series PIC® 32MM
RAM tamaina 4K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 36-VFQFN Exposed Pad
Beste izenak PIC32MM0016GPL036-E/M2TR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) I / O kopurua 29
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 36-SQFN (6x6) Datuen bihurgailuak A/D 14x10/12b, D/A 1x5b