PIC32MM0016GPL028T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0016GPL028T-I/SO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC32MM0016GPL028T-I/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
PIC32MM0016GPL028T-I/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC32MM0016GPL028T-I/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 28-SOIC
Abiadura 25MHz Series PIC® 32MM
RAM tamaina 4K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 22 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 12x10/12b, D/A 1x5b