PIC17C766-16E/L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC17C766-16E/L
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 32KB OTP 84PLCC
Fitxak: 1.PIC17C766-16E/L.pdf2.PIC17C766-16E/L.pdf3.PIC17C766-16E/L.pdf4.PIC17C766-16E/L.pdf
  • Mezua
PIC17C766-16E/Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC17C766-16E/L fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 32KB OTP 84PLCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 84-PLCC (29.31x29.31)
Abiadura 16MHz Series PIC® 17C
RAM tamaina 902 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 32KB (16K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 84-LCC (J-Lead)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 66 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) OTP 84-PLCC (29.31x29.31) Datuen bihurgailuak A/D 16x10b