PIC17C762T-33I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC17C762T-33I/L
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 16KB OTP 84PLCC
Fitxak: 1.PIC17C762T-33I/L.pdf2.PIC17C762T-33I/L.pdf3.PIC17C762T-33I/L.pdf4.PIC17C762T-33I/L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PIC17C762T-33I/Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC17C762T-33I/L fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 84-PLCC (29.31x29.31)
Abiadura 33MHz Series PIC® 17C
RAM tamaina 678 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 16KB (8K x 16) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 84-LCC (J-Lead)
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 66 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 16KB (8K x 16) OTP 84-PLCC (29.31x29.31) Datuen bihurgailuak A/D 16x10b