PIC16LF627A-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF627A-I/P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF627A-I/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Fitxak: 1.PIC16LF627A-I/P.pdf2.PIC16LF627A-I/P.pdf3.PIC16LF627A-I/P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16LF627A-I/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF627A-I/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-PDIP
Abiadura 20MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 224 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1.75KB (1K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Beste izenak PIC16LF627AIP Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 16
EEPROM neurria 128 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP