PIC16LF627-04/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF627-04/SO
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Fitxak: 1.PIC16LF627-04/SO.pdf2.PIC16LF627-04/SO.pdf3.PIC16LF627-04/SO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
336 pcs
  • Mezua
PIC16LF627-04/SOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF627-04/SO fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 18-SOIC
Abiadura 4MHz Series PIC® 16F
RAM tamaina 224 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1.75KB (1K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Beste izenak PIC16LF62704SO Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) I / O kopurua 16
EEPROM neurria 128 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC