PIC16LF18424T-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18424T-I/ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF18424T-I/ST
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Fitxak: 1.PIC16LF18424T-I/ST.pdf2.PIC16LF18424T-I/ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16LF18424T-I/STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF18424T-I/ST fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84181 pcs Datuen fitxa 1.PIC16LF18424T-I/ST.pdf2.PIC16LF18424T-I/ST.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Beste izenak PIC16LF18424T-I/STDKR Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 11
EEPROM neurria 256 x 8 Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-TSSOP