PIC16LF18424-I/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18424-I/SL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16LF18424-I/SL
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Fitxak: 1.PIC16LF18424-I/SL.pdf2.PIC16LF18424-I/SL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
PIC16LF18424-I/SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16LF18424-I/SL fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84595 pcs Datuen fitxa 1.PIC16LF18424-I/SL.pdf2.PIC16LF18424-I/SL.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Abiadura 32MHz Series PIC® XLP™ 16F
RAM tamaina 512 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 7KB (4K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 11 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria 256 x 8
Deskribapen zehatza PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-SOIC Datuen bihurgailuak A/D 11x12b, D/A 1x5b