PIC16C67-20I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C67-20I/P
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB OTP 40DIP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
120 pcs
  • Mezua
PIC16C67-20I/Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C67-20I/P fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB OTP 40DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 40-PDIP
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 368 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Pakete / kasua 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Beste izenak PIC16C67-20I/PR
PIC16C67-20I/PR-ND
Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 33
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) OTP 40-PDIP