PIC16C67-20/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C67-20/PT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC16C67-20/PT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 14KB OTP 44TQFP
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
  • Mezua
PIC16C67-20/PTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC16C67-20/PT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 14KB OTP 44TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-TQFP (10x10)
Abiadura 20MHz Series PIC® 16C
RAM tamaina 368 x 8 Programaren memoria mota OTP
Programaren Memoria Tamaina 14KB (8K x 14) periferikoak Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 44-TQFP
Osziladore mota External Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) OTP 44-TQFP (10x10) Datuen bihurgailuak -