PIC10F202T-I/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F202T-I/MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC10F202T-I/MC
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN
Fitxak: 1.PIC10F202T-I/MC.pdf2.PIC10F202T-I/MC.pdf3.PIC10F202T-I/MC.pdf4.PIC10F202T-I/MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3300 pcs
  • Mezua
PIC10F202T-I/MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC10F202T-I/MC fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-DFN (2x3)
Abiadura 4MHz Series PIC® 10F
RAM tamaina 24 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 768B (512 x 12) periferikoak POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-VFDFN Exposed Pad
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 3 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-DFN (2x3) Datuen bihurgailuak -