PIC10F202T-E/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F202T-E/OT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PIC10F202T-E/OT
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6
Fitxak: 1.PIC10F202T-E/OT.pdf2.PIC10F202T-E/OT.pdf3.PIC10F202T-E/OT.pdf4.PIC10F202T-E/OT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
PIC10F202T-E/OTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PIC10F202T-E/OT fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Abiadura 4MHz Series PIC® 10F
RAM tamaina 24 x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 768B (512 x 12) periferikoak POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-23-6
Beste izenak PIC10F202T-E/OT-ND
PIC10F202T-E/OTTR
Osziladore mota Internal
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) I / O kopurua 3
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6