MX573BBA312M500-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573BBA312M500-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX573BBA312M500-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD
Fitxak: MX573BBA312M500-TR.pdf
  • Mezua
MX573BBA312M500-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX573BBA312M500-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5554 pcs Datuen fitxa MX573BBA312M500-TR.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series MX57
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak MX573BBA312M500TR
MX573BBA312M500TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 312.5MHz Deskribapen zehatza 312.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 120mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -