MX573BBA156M250-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573BBA156M250-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX573BBA156M250-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
Fitxak: MX573BBA156M250-TR.pdf
  • Mezua
MX573BBA156M250-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX573BBA156M250-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4095 pcs Datuen fitxa MX573BBA156M250-TR.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series MX57
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak MX573BBA156M250TR
MX573BBA156M250TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 156.25MHz Deskribapen zehatza 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 120mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -
Base erresonatzailea Crystal
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MX573BBB156M250-TR
MX573BBB156M250-TR
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: OSCILLATOR XO 156.25MHZ LVDS SMD
Stockean: 3450 pcs
Deskarga: MX573BBB156M250-TR.pdf
RFQ
MX573BBB312M500
MX573BBB312M500
deskribapena: OSCILLATOR SMD
Stockean: 5688 pcs
Deskarga: MX573BBB312M500.pdf
RFQ
MX573BBA156M250
MX573BBA156M250
deskribapena: OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD