MX554ENT20M0000-TR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX554ENT20M0000-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena 20MHZ LVCMOS
Fitxak: MX554ENT20M0000-TR.pdf
  • Mezua
MX554ENT20M0000-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX554ENT20M0000-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena 20MHZ LVCMOS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6212 pcs Datuen fitxa MX554ENT20M0000-TR.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series MX55
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 20MHz
Deskribapen zehatza 20MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 95mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) - Base erresonatzailea Crystal
Absolute Pull Range (APR) -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MX554ENT20M0000
MX554ENT20M0000
fabrikatzaileak: Micrel / Microchip Technology
deskribapena: 20MHZ LVCMOS