MX554ENL120M000-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MX554ENL120M000-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena 120MHZ LVPECL
Fitxak: MX554ENL120M000-TR.pdf
  • Mezua
MX554ENL120M000-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MX554ENL120M000-TR fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena 120MHZ LVPECL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4693 pcs Datuen fitxa MX554ENL120M000-TR.pdf
Tentsioa - hornidura 2.375 V ~ 3.63 V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series MX55
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 120MHz
Deskribapen zehatza 120MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 120mA