MRF24XA-I/MQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MRF24XA-I/MQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MRF24XA-I/MQ
Fabrikatzaileak / Marka: Micrel / Microchip Technology
Produktuaren Deskribapena IC RF TXRX+MCU 802.15.4 32-VFQFN
Fitxak: 1.MRF24XA-I/MQ.pdf2.MRF24XA-I/MQ.pdf
  • Mezua
MRF24XA-I/MQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MRF24XA-I/MQ fabrikatzailea Micrel / Microchip Technology
deskribapena IC RF TXRX+MCU 802.15.4 32-VFQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4177 pcs Datuen fitxa 1.MRF24XA-I/MQ.pdf2.MRF24XA-I/MQ.pdf
Tentsioa - hornidura 1.5 V ~ 3.6 V Mota TxRx + MCU
Series - Serieko interfazeak SPI
sentikortasuna -103dBm RF Familia / Estandarra 802.15.4, General ISM > 1GHz
protokoloa 6LoWPAN, Zigbee®, MiWi® Energia - Irteera 1dBm
Packaging Tube Pakete / kasua 32-VFQFN Exposed Pad
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Modulazio DSSS, O-QPSK Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant GPIO 3
Frequency 2.4GHz Deskribapen zehatza IC RF TxRx + MCU 802.15.4, General ISM > 1GHz 6LoWPAN, Zigbee®, MiWi® 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad
Datu-tasa (gehienez) 2Mbps Uneko - igortzea 30mA
Oraina - Harrera 13.5mA ~ 16.5mA